نحوه راه اندازی یک کمپین موتور جستجو در عرض یک هفته

درصورت ایجاد یک وب سایت با بهینه سازی موتور جستجو در هوشیاری ، فاکتورهای زیادی در این امر دخیل هستند. نام دامنه شما فقط یک است ، اما یک نام انتگرال است.

الف. اساساً ، یک Seo خوب تمایل دارد که وب سایت شما را تا حد امکان دوستانه بیندازد. این شامل تغییر پیوند و کدگذاری وب در پشت سایت شما است. به سادگی ، هنگامی که ربات موتور جستجو وارد وب سایت شما می شود ، کار با وب سایت شما بسیار آسان است. کلمات کلیدی صحیح و متا تگ ها برای قرار دادن در سایت شما ، اطمینان حاصل می کنند که ربات قادر به جمع آوری و انتقال اطلاعات با سرعت و وضوح است. این نتایج در یک رتبه بسیار بهتر در سایت شما حاصل می شود. بدون بهینه سازی موتور جستجو بالاتر از هر زمان دیگری به دست می آمد.

اولین چیزی که تصمیم دارید درباره بهینه سازی موتور جستجو بدانید دقیقاً موتورهای جستجو دقیقاً سئو چیست و نحوه کار آنها چیست. صادقانه بگویم ، من ایده ندارم. از آنچه من شنیده ام و از آنچه مشاهده کرده ام ، Google با بیشترین اختراعات به صورت آنلاین در دسترس است. حتی می تواند در مقایسه با کل جهان یک اختراع بزرگتر باشد.

اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی را انتخاب نکرده اید که بتوانید با آن فقط یک شانس کم داشته باشید. رتبه بندی برخی کلمات کلیدی تقریباً غیرممکن است بنابراین رقبای خود را بررسی کنید.

این موضوع به طور کلی توسط بسیاری از ناشران مقاله بازاریابی وابسته مورد بررسی قرار گرفته است. شما مقاله بسیار خوبی نوشتید زیرا هیچ پیوندی به وب سایت شما نبود ، انتخاب هنگام انتخاب نام در اینترنت گسترش می یابد ، با این وجود دید از کمبود ترافیک رنج می برد.

اقدام برای بررسی سایت است. این کمترین مرحله تفریحی است ، زیرا بهینه ساز باید به برچسب های متا (کدی که صفحه وب را برای موتور جستجو توصیف می کند) نگاه کند و این نوع متن ها را در سایت و برچسب های مختلف دیگر در سایت مقایسه کند. با مقایسه این برچسب ها ، بهینه ساز می تواند حس سایت و همچنین هرگونه مشکل در زمان بهینه سازی واقعی سایت را به دست آورد.

اکنون که معنای آن را باور کردیم ، چگونه می توانیم جریان ارگانیک مراجعه به وبلاگ شما را بدست آوریم؟ به نظر می رسد شما همچنین باید یک متخصص باشید ، اما نمی ترسید ، نیازی ندارید. من همیشه در زمینه بهینه سازی موتور جستجو در اینترنت آگاهی نداشتم ، اما با شدت بیشتری شروع به وبلاگ نویسی کردم و تصمیم گرفتم برای یادگیری بهترین تکنیک ها وقت بگذارم.

تعداد زیادی مورد وجود دارد – همه با هزینه های مختلف. من می توانم به شما توصیه كنم كه از بهینه سازی موتور جستجوی مورد علاقه خود بازدید كرده و برای ‘seo tools’ خرید كنید و ببینید چه چیزی برای پاسخ دریافت می كنید. سپس من شخصاً قبل از سرمایه گذاری در مورد هر نوع نسخه آزمایشی ، به طور قطع نسخه آزمایشی هر کس را کاملاً آزمایش می کنم. یک ابزار خوب ممکن است به خوبی سرمایه گذاری کند ، اما یا حتی بسیاری از گزینه های عالی وجود دارد که بهتر است قبل از یک فرد نگاه کنید و امتحان کنید.